Podnikavci z prievidzského regiónu sa pravidelne stretávajú už dva roky

Stretnutie so správnym človekom a v správnom čase môže ušetriť v biznise veľa námahy a peňazí. Podnikanie v dnešnej dobe do veľkej miery závisí od siete kontaktov, ktorej základom sú znalosti a dôvera.

 

Svoje nápady a názory často nemáme s kým konfrontovať. Google a Wikipédia ani zďaleka nevedia všetko a správanie sa trhu ako aj rôzne finančné ukazovatele nie sú vždy smerodajné.

Aj preto sa už dva roky pravidelne stretávajú podnikavci (nie nevyhnutne podnikatelia) z prievidzského regiónu, aby zdieľali svoje skúsenosti, príbehy, nápady a odborné vedomosti. Na mesačnej báze sa spoločne diskutuje o problémoch i výzvach doby, prednášajú rôzni hostia, prezentujú sa nápady a zároveň sa zbiera vzácna spätná väzba. Účastníci sa navzájom vzdelávajú, inšpirujú a konzultujú situácie, v ktorých sa práve nachádzajú.

Ako to celé začalo, si môžete prečítať v tomto blogu z roku 2016.

urban cafe 20.4.2017

Rok 2017 bol tiež veľmi zaujímavý. V rámci stretnutí nás navštívil Michal Truban, zakladateľ firmy Websupport a autor knihy .Support (z podujatia vzniklo viacero záznamov, foto aj video), Marek Štrba, zakladateľ podnikateľského networkingového Biznis klubu a jeden z ľudí, ktorí stoja za tradíciou stretnutí podnikavcov po Slovensku a Janka Vozáryová z firmy EPAS, s ktorou sa vždy veľmi radi zhovárame na tému kreatívne účtovníctvo a daňová optimalizácia.

Nezaháľali ani ľudia z nášho tímu. Luboš Bartoš (softvérový architekt a vývojár) nám porozprával, ako začal podnikať a čo plánuje pre región a Marek Kiaba práve pripravuje decembrovú diskusiu na tému výstavby cesty R2 s Vladimírom Šimkom, ktorý bol predsedom koordinačnej komisie na prípravu štúdie k ceste.

2017 DEC cesta R2 v2

Už teraz sa tešíme na rok 2018 a ďalšie podnetné stretnutia so zaujímavými podnikavcami.